Sirene Optima

SIRENE OPTIMA

Rozwiązanie dla skutecznej i całkowicie bezbolesnej epilacji.

SIRENE OPTIMA

Skuteczność i prostota idą w parze

Epilacja z użyciem Sirene Optima jest szybka i skuteczna. Zastosowanie lasera trójwiązkowego w połączeniu z trzema trybami pracy zezwala na dotarcie do cebulki włosa aż do 4 mm pod powierzchnią skóry. Efektem jest neutralizacja cebulki bez uszkodzenia przylegających komórek, co gwarantuje trwałą skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Operator ma kontrolę nad parametrami wiązek lasera i może je w ten sposób dobrać z myślą o cerze oraz kolorze i grubości włosa klienta – urządzenie zezwala zatem na usuwanie absolutnie każdego typu niechcianego owłosienia przy zachowaniu komfortu i bezpieczeństwa klienta.

  • Nowoczesna technologia trójwiązkowa to gwarancja najskuteczniejszej epilacji
  • Trwała i szybka epilacja jest w zasięgu ręki – niezależnie od cery i rodzaju owłosienia
  • Innowacyjny system chłodzenia zapewnia w pełni bezbolesne zabiegi
  • Intuicyjny i prosty interfejs w języku polskim
  • Urządzenie jest kompaktowe i ma elegancki wygląd

Opis urządzenia

Wyjątkową zaletą Sirene Optima jest pełny komfort zabiegu mimo wysokiej mocy urządzenia. Efekt ten uzyskaliśmy dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu – systemie chłodzącym opartym o japońską technologię półprzewodnikową. Głowica zabiegowa schładza się nawet do -20°C, co z kolei gwarantuje brak podrażnień i pełen komfort Twojego klienta. Epilacja z wykorzystaniem Sirene Optima jest bezpieczna i w 100 procentach bezbolesna.

Nasze urządzenie oznacza niespotykane dotąd możliwości dla salonów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej, ponieważ gwarancja bezbolesnego zabiegu przekona tych, którzy do tej pory epilacji laserowej się bali. Co więcej, niezrównana skuteczność bez względu na grubość i kolor włosa pozwala zaoferować epilację laserową osobom, których jasne lub cienkie włosy nie pozwoliły na usunięcie owłosienia z użyciem starszych i mniej zaawansowanych technologii.

Zabiegi za pomocą urządzenia Sirene Optima to komfort nie tylko klienta, ale też dla operatora. Ergonomiczna głowica i kompaktowa stacja bazowa zapewniają mobilność i pozwalają skrócić czas epilacji – przykładowo, zabieg epilacji obu pach trwa do 7 minut. Dodatkowym atutem jest intuicyjny interfejs w języku polskim ułatwiający każdorazowy dobór parametrów lasera pod kątem potrzeb klienta.

Projektując Sirene Optima, chcieliśmy stworzyć urządzenie bezpieczne i niezawodne. Najlepsza jakość komponentów oznacza trwałość i bezawaryjność – gwarantujemy, że głowica odda co najmniej 20 milionów strzałów. Urządzenia serwisowane są ponadto w Polsce, co dramatycznie skraca naprawy lub konserwacji. Co ważne, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując urządzenia zastępcze w wypadku konieczności serwisu, by uniknąć przerw w pracy Twojego salonu lub kliniki.

Pamiętaj – decydując się na zakup naszych urządzeń otrzymujesz również wsparcie i doświadczenie całego naszego zespołu. Szkolenie, certyfikacja, transport, wsparcie techniczne, serwis pogwarancyjny czy asysta przy pierwszych zabiegach – na wszystko to możesz liczyć, decydując się na zakup urządzeń Sirene Optima.

Skontaktuj się

Zakup urządzeń

Sirene Optima

Skontaktuj się drogą mailową lub telefonicznie.

Właścicielem marki Sirene i wyłącznym dystrybutorem jest: Szabla Management Services sp.zo.o.o.

tel. 531431 557