Sirene Optima Q

SIRENE OPTIMA Q

Odbudowa kolorytu skóry.

SIRENE OPTIMA Q

Usuwanie tatuaży i niedoskonałości w jednym

Sirene Optima Q to przełomowe w sposobie działania urządzenie pozwalające na skuteczne usuwanie tatuaży, makijażu permanentnego i przebarwień oraz wykonywanie zabiegów oczyszczania i rewitalizacji skóry.

Laser Sirene Optima Q emituje ultrakrótkie, wysokoenergetyczne impulsy, które rozbijają pigment w tkance skórnej. Wysokoenergetyczna wiązka skupia się w punkcie i dociera do barwnika w 6 nanosekund, doprowadzając do absorpcji energii przez chromofory. Dotknięty wiązką barwnik rozpada się w wyniku rozciągnięcia na mniejsze cząsteczki, których część opuszcza organizm natychmiast, podczas gdy inne są wchłaniane przez komórki i następnie wydalane. Wynikiem jest stopniowe rozjaśnienie barwnika a w dalszej kolejności jego usunięcie. Co więcej, laser nie podrażnia przyległych komórek skóry.

  • Trzy dostępne zakresy robocze zezwalają na dopasowanie parametrów do indywidualnych potrzeb klienta
  • Laserowa  rewitalizacja i poprawy struktury skóry – zaoferuj swoim klientom skuteczne zabiegi usuwania zmarszczek i niedoskonałości
  • Specjalna końcówka daje możliwość wykonywania peelingu węglowego
  • Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego niezależnie od nasycenia i koloru barwnika
  • Likwidowanie przebarwień, piegów i znamion
  • Zastosowania w podologii i zamykaniu naczynek

Opis urządzenia

Laser Sirene Optima Q to nie tylko najwyższa jakość usuwania niechcianych tatuaży – świetnie sprawdza się również przy różnego rodzaju zabiegach niwelujących kolorystyczne defekty skóry, takie jak przebarwienia i niedoskonałości. Jest także doskonałym narzędziem do przeprowadzania innych zabiegów kosmetycznych: oczyszczania i zwężania porów, zamykania naczynek, zmniejszania wydzielana sebum oraz stymulacji produkcji kolagenu (np. w kuracji przeciwzmarszczkowej lub liftingującej). Wszystkie te zalety łączy wciąż zyskujący na popularności zabieg laserowego peelingu węglowego.

Laser posiada trzy zakresy robocze, by poradzić sobie z każdego rodzaju tatuażem: długość fali 1064 nm powoduje rozbicie pigmentów barw czarnej i niebieskiej, 532 nm powoduje rozbicie barwników czerwonych, różowych, purpurowych i brązowych, długość fali 1320 nm pozwala natomiast na wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem węgla aktywowanego.

Skontaktuj się

Zakup urządzeń

Sirene Optima

Skontaktuj się drogą mailową lub telefonicznie.

Właścicielem marki Sirene i wyłącznym dystrybutorem jest: Szabla Management Services sp.zo.o.o.

tel. 531431 557