Sirene Optima XL

SIRENE OPTIMA XL

Rozwiązanie dla skutecznej i całkowicie bezbolesnej epilacji.

SIRENE OPTIMA XL

Wszechstronność i najwyższy stopień komfortu

Epilacja z użyciem Sirene Optima jest szybka i skuteczna. Zastosowanie lasera trójwiązkowego w połączeniu z trzema trybami pracy zezwala na dotarcie do cebulki włosa aż do 4 mm pod powierzchnią skóry. Efektem jest neutralizacja cebulki bez uszkodzenia przylegających komórek, co gwarantuje trwałą skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Operator ma kontrolę nad parametrami wiązek lasera i może je w ten sposób dobrać z myślą o cerze oraz kolorze i grubości włosa klienta – urządzenie zezwala zatem na usuwanie absolutnie każdego typu niechcianego owłosienia przy zachowaniu komfortu i bezpieczeństwa klienta. Sirene Optima XL to rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Podobnie jak Sirene Optima wykorzystuje technologię lasera trójwiązkowego dla najskuteczniejszej i najbezpieczniejszej epilacji, niezależnie od koloru i grubości włosa.

  • Najskuteczniejsza epilacja dla najbardziej wymagających
  • Trzy tryby robocze gwarantują pełną skuteczność zabiegu na każdym typie skóry
  • Zawiera zarówno funkcje epilacji, jak i laserowego odmładzania skóry
  • Innowacyjny system chłodzenia zapewnia w pełni bezbolesne zabiegi
  • Intuicyjny interfejs w języku polskim zezwala na pełną kontrolę parametrów lasera w przystępny sposób
  • Ergonomiczna głowica z ekranem dotykowym ułatwia wykonywanie zabiegów
  • Urządzenie stworzone z myślą o komforcie zarówno klienta, jak i operatora

Opis urządzenia

Epilacja przeprowadzana za pomocą Sirene Optima XL jest w pełni bezbolesna dzięki innowacyjnemu systemowi chłodzenia – temperatura głowicy zabiegowej spada do nawet -20°C. W 100 procentach bezbolesna epilacja to wyznacznik jakości reprezentowanej przez produkty naszej marki. Co więcej, dzięki dokładniejszej i łatwiejszej kontroli nad parametrami lasera personalizacja ustawień stała się jeszcze prostsza, a zabiegi szybsze i przyjemniejsze.

Z myślą o rosnących wymaganiach klientów sektora klasy premium wzbogaciliśmy Sirene Optima XL o funkcję przeprowadzania zabiegu odmładzania skóry. Zabieg polega na emitowaniu przez głowicę impulsów o długości ok. 300 mikrosekund, co prowadzi do aktywacji komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu – fibroblastów. Efektem jest neokolagenogeneza, dzięki której skóra staje się bardziej jędrna, odmłodzona i gładka. Zabiegi laserowego odmładzania skóry można stosować w celu redukcji i wypełnienia zmarszczek, zmniejszania porów, redukcji niedoskonałości oraz poprawy sprężystości skóry.

Sirene Optima XLwyznacza także nowy standard wygody operatora dziękizastosowaniu drugiego ekranu dotykowego, umieszczonego w głowicy. Dzięki temu rozwiązaniu kontrola urządzenia i zmiana parametrów lasera może mieć miejsce w tracie zabiegu, co zwiększa komfort Twój i Twojego klienta.

Skontaktuj się

Zakup urządzeń

Sirene Optima

Skontaktuj się drogą mailową lub telefonicznie.

Właścicielem marki Sirene i wyłącznym dystrybutorem jest: Szabla Management Services sp.zo.o.o.

tel. 531431 557