Sirene Optima Pico

SIRENE OPTIMA PICO

Najwyższa jakość usuwania przebarwień oraz odmładzanie skóry.

SIRENE OPTIMA PICO

Medyczna jakość, niezrównana precyzja

Sirene Optima Pico łączy w sobie zalety wielu urządzeń – operator może z jego pomocą usuwać tatuaże i korygować przebarwienia, przeprowadzać bezbolesną i szybką epilację oraz wszelkie zabiegi odmładzające skórę. Szeroki wachlarz zastosowań, nacisk na precyzję i najlepsza jakość części sprawiają, że Sirene Optima Pico znajdzie zastosowanie nie tylko w salonach kosmetycznych, lecz również u dermatologów.

  • Bezbolesne i szybkie zabiegi epilacyjne
  • Odmładzanie i rewitalizacja skóry
  • Usuwanie tatuaży i przebarwień oraz normalizacja kolorytu
  • Dwa tryby robocze i rozwinięta kontrola parametrów lasera
  • Czytelny ekran o średnicy 12 cali
  • Elastyczne ramię zabiegowe z systemem blokady pozycji
  • Podwójny system chłodzenia
  • Najlepsza jakość podzespołów

Opis urządzenia

Laser pikosekundowy Sirene Optima Pico to najwyższej klasy urządzenie, które znajduje wiele zastosowań w kosmetyce i dermatologii – usuwa przebarwienia i tatuaże, normalizuje koloryt skóry, oczyszcza ją i odmładza. Na wszechstronność urządzenia pozwala technologia pikosekundowa, która polega na ultraszybkiej emisji (w ok. jedną bilionową część sekundy) wysokoenergetycznej wiązki lasera o częstotliwości 1064 nm lub 542 nm. Dzięki najlepszej jakości emiterowi laser dociera do komórek, nie tracąc przy tym energii. Cząsteczki barwnika znajdujące się w skórze absorbują energię lasera i zostają natychmiast rozbite, co skutkuje rozjaśnieniem i oczyszczeniem skóry. Również komórki skóry pochłaniają wiązkę – w tym wypadku zostają one pobudzone do regeneracji i produkcji kolagenu, co ostatecznie daje efekt odmłodzonej i jędrniejszej skóry.

By zapewnić wydajność urządzenia, wykorzystujemy topowej klasy podzespoły oraz dwa rodzaje chłodzenia – wodne i powietrzne. Wzbogacenie lasera o elastyczne ramię z możliwością blokady pozycji zezwala natomiast na niezrównaną precyzję zabiegu i komfort zarówno operatora, jak i klientów.

Skontaktuj się

Zakup urządzeń

Sirene Optima

Skontaktuj się drogą mailową lub telefonicznie.

Właścicielem marki Sirene i wyłącznym dystrybutorem jest: Szabla Management Services sp.zo.o.o.

tel. 531431 557